iGOM Logo

Hamarosan nyit a megújult Strandbüfé

2017-04-25 19:55

Alig néhány hét alatt teljes megújuláson esik át városunk közkedvelt találkozóhelye a Szent István Strand kertjében található Strandbüfé. Az immáron a Strigonium Zrt. (városunk vagyonkezelő cége) üzemeltetésében lévő büfé a felújítás után minden elvárásban megfelel a legmagasabb minőségi elvárásoknak és hamarosan újra megnyitja kapuit a nagyközönség előtt. 

A büfé megújulás egy teljes arculati változást is hoz magával. Ennek részese lehetsz te is. Íme négy logó tervezet. Segíts kiválasztani egy szavazattal: melyik legyen a végleges! Rajtad is múlik! 

Ha első kézből szeretnél értesülni a Strandbüfé programjairól, akkor lájkold oldalukat a facebook.com/strandbufeesztergom/ címen. 

SZAVAZÁS!


 

Szólj hozzá!

Olvastad már?

© 2017-2020. igom.hu | Impresszum | hello@igom.hu