iGOM Logo

Köszönet az önkéntes munkáért

2020-01-31 20:02

Fiatalok takarították ki a Bazilika alatti vároldalt. Most Hernádi Ádám polgármester köszönte meg nekik a munkát a Városházán. 

Az esztergomi Magyar Fiatalok Közössége januárban önkéntes munkával kitakarította a Várhegy Duna felőli oldalát. Ezt a munkát a mai napon a Városházán köszönte meg nekik Hernádi Ádám polgármester, aki így írt erről facebook oldalán:

Kedves Esztergomiak!
Néhány esztergomi fiatal, saját elhatározásából, önzetlenül példamutató önkéntes munkát végzett városunkban. A Bazilika alatti hegyoldal teljes kitakarítása volt a céljuk, amit el is végeztek. A város rendezettsége közös felelősségünk, hiszen ez a hely az otthonunk és mi vagyunk aki tehetünk ezért. Ezért városunk és jómagam nevében megköszönöm azt az önzetlenséget és munkát, amit ezek a fiatalok Esztergomért tettek!

 

Szólj hozzá!

Olvastad már?

Szlovákia visszaállítja a határellenőrzést a közúti határokon

A koronavírus terjedésének megakadályozása érdekében a szlovák kormány arról döntött,…

Dializált betegként futotta le a maratont

Monostori Csaba esztergomi művesekezelt futó: 14 hónapja jár művesekezelésre, két éve van…

Hétfőtől újra jár a Szobi-rév

A javítási munkálatok befejeződtek és így menetrend szerint 2020.03.30-án hétfőn, 6.40-kor …

© 2017-2020. igom.hu | Impresszum | hello@igom.hu