iGOM Logo

A politikus vendége bárhol parkolhat

2019-09-27 08:45

Miközben az esztergomiaknak parkolásidíj-emelést és korlátozott parkolási időt ígér Cserép János, addig a hozzá érkező politikusok teljesen más elbánást kapnak. 

A tegnapi napon Ujhelyi István, az MSZP EP-képviselője haknizott városunkban a Szeretgom csapatát erősítendő. 

A politikus városunkba a youtube csatornájának EURÓPA TAXI című műsorából megismert autóval érkezett. 

EURÓPA TAXI - Ujhelyi István

Nos, a helyismerettel abszolút nem rendelkező prominens fellépő - olvasónk fotói alapján - sikeresen beparkolt a Bástya áruház árurakodásra fenntartott területére, megnehezítve így az ott dolgozók munkáját. Hogy miképp sikerült ez neki, az rejtély, hiszen több tábla is egyértelműen feltünteti a hely funkcióját 

Valószínűleg a vendég figyelmét a szeretgomos vendéglátók nem hívták fel arra, hogy Esztergom belvárosi parkolási helyzete különösen terhelt és épp az általa támogatott Cserép János a legnagyobb szószólója annak, hogy mindenkinek szabályosan kellene parkolnia és úton útfélen szorgalmazta a közterületfelügyelet és a rendőrség fellépését a szabálytalankodók ellen. Ráadásul épp Ujhelyi vendéglátója, Cserép János cége volt, aki egymillió forintért írt tanulmányt az esztergomi parkolásról a Strigonium Zrt. tulajdonában lévő Gran Parkoló Kft részére.

Cserép János évek óta felszólal az egykori lakásának utcáján tapasztalható szabálytalan parkolók ellenében: 

Kritizálja a rendőrség a a közterületfelügyelet munkáját: 

János harca a kampány idején sem lohadt le: 

Mint a legutóbbi kép feliratán is látszik, azt írja: 

... azon akarunk dolgozni, hogy olyan rendszerek működjenek a városban, hogy ez ne legyen mindennapos... 

Én csak annyit kérdezek: ha a fentieket komolyan gondolja, hogy lehetséges az, hogy az ő saját vendégei mégis szabálytalanul elparkolhatják az árurakodásra fenntartott területeket is a zavartalan kampányolás érdekében?

Szólj hozzá!

Olvastad már?

Megkezdődik a Franka új szárnyának építése

Kétszer nagyobb alapterületű tornaterem kerül az udvar eddig beépítetlen oldalára

ÉLET IDŐ

Gál András fotókiállítása nyílik 2020.07.04. szombat 18 órakor az Esztergomi Dzsámi…

© 2017-2020. igom.hu | Impresszum | hello@igom.hu